وبسایت نود: پرسپولیس این فصل یک تخصص جدید پیدا کرده است. تخصص آتش‌برپاکردن در چند دقیقه و آتش‌بس. پرسپولیس با همین تخصص توانست استقلال خوزستان را در ۸ دقیقه شکست دهد. سه گل علیپور و خلیل زاده در دقایق ۱۶،۱۸ و ۲۴ به ثمر رسید.

 بازی مقابل استقلال خوزستان اولین بازی نبود که پرسپولیسی‌ها در چند دقیقه کار را تمام کردند. این آتش بازی از همان بازی سوم فصل  آغاز شد. در بازی با نفت تهران، نیمه اول بازی با تساوی صفر- صفر به پایان رسید و بازیکنان در نیمه دوم سه گل را وارد دروازه حریف کردند. در بازی با گسترش فولاد فقط ۶ دقیقه برای شاگردان برانکو کافی بود تا از یک بازی صفر- صفر یک برد سه بر صفر بدست بیاورند.

این روند فقط مربوط به تیم‌های داخلی نبود و در آسیا هم وجود داشت. بازی رفت با الاهلی پرسپولیسی‌ها ۱۰دقیقه لازم داشتند و با تعویض‌های برانکو به بازی برگشتند و از باخت ۲-۰ یک تساوی بدست آوردند. بازی برگشت مقابل الاهلی هم اوضاع همین بود و مساوی ۱-۱ و حذف در ده دقیقه با برد ۳-۱ عوض شد. در شرایطی که پیش‌بینی می‌شد شاید پرسپولیس در اولین بدون طارمی به بن‌بست برسد، بازیکنان این تیم اصلا اجازه گره خوردن بازی را ندادند و با سه گل درهشت دقیقه پرونده استقلال خوزستان را بستند. 


منبع این نوشته
توپخانه فعال پرسپولیس؛ ۸ دقیقه و سه گل

برچسب ها :